x

İsme Özel Kitap, Doğum Günün Kutlu Olsun !

 İsme Özel Kitap, Doğum Günün Kutlu Olsun !
  •  İsme Özel Kitap, Doğum Günün Kutlu Olsun !
  •  İsme Özel Kitap, Doğum Günün Kutlu Olsun !
  •  İsme Özel Kitap, Doğum Günün Kutlu Olsun !
  •  İsme Özel Kitap, Doğum Günün Kutlu Olsun !
Ürün Fiyatı: 35,00 TL
Havale İle:33,25 TL (% 5 İndirimli)
 
Teslimat Bilgisi:3 İş Günü !

Doğum gününü kutlayan küçük kızın zarif bir balerine dönüştüğü masalsı bir hikaye...
(Kaliteli kuşe kağıda, renkli, 24 sayfa)
(Balerinin görünümü çocuğun yaşına bağlı olarak değişebilir)

Kişiye özel çocuk kitabı, geleneksel kitapların aksine, çocukların kendilerine özel olarak hazırlanmış kitaplardır. Bu kitapların kahramanı çocukların kendileridir. Öyküler, onların kendi isimleri, ebeveynlerinin ve arkadaşlarının isimleri, yaşadıkları yerler, doğum tarihleri de kullanılacak biçimde kurgulanmıştır.

Kişiselleştirilmiş kitaplar sayesinde çocukların özgüvenleri gelişir, varlıklarının çevreleri tarafından kabul gördüğünü ve önemsendiğini daha yoğun olarak hissederler. Bu özgüven kişilik gelişmelerini doğrudan destekler. Kendi isimlerinin ve fotoğraflarının yer aldığı yayınlar sayesinde çocuklar kitaplarla daha erken yaşta ve daha güçlü bir ilişki kurarlar ki bu ilişki, okuma ve öğrenme alışkanlıkları açısından büyük önem taşır. Çocukların, kişiye özel kitaplarla geçirdikleri sürenin, geleneksel kitaplara kıyasla daha uzun olduğu gözlemlenmiştir. Bunun nedeni, kendileri için hazırlanmış kitapları daha çok benimsemeleridir. Öyle ki, çocukların kişiye özel kitaplara oyuncaklardan da daha sıkı bağlanması güçlü bir ihtimaldir. Bu sebeple, sorumlu yayıncılık bilinciyle hazırlanmış kişiye özel kitaplar, çocuklar için gerçek bir hazinedir.

Kitaplar, 20 x 20 cm boyutunda, kuşe kağıda, renkli ve ofset olarak basılır, yayıncılıkta "tel dikiş" diye tabir edilen yöntemle ciltlenir, elektronik cihazlarla katlanır ve kesilir. Her aşamada yüksek teknoloji ürünü cihaz ve programlar kullanılır.

Siparişinizde lütfen aşağıdaki soruları yanıtlayarak, info@firststeps.com.tr adresimize gönderiniz. Fotoğrafınızın net, yüksek çözünürlükte ve karşıdan çekilmiş olmasına dikkat ediniz.
Fotoğrafınızın yanlızca kafa kısmı kullanılmaktadır.

·    Kahramanımızın adı/soyadı:  
·     Kitabımızın ilk sayfasında, hediyeyi veren kişi olarak adınız yer alıyor. Adınızı nasıl yazalım? (Birden çok isim yazabilirsiniz.) (Örnek: Babası Tolga Kayalar, babası Tolga, halası Serap...vb.)
·    Gelin, adınızın altında bir de mesajınızı yayınlayalım. Ne yazalım? (Örnek: Mutlu yıllar canım, iyi ki varsın, güzel kızıma...) (Lütfen 20 sözcüğü geçmeyiniz.)
·         Kitaba basım tarihi olarak ne yazalım? 
·         Kahramanımızın doğum tarihi:
·         Kahramanımıza yanında olacak bir yetişkinin sadece adını yazınız?
·         Adını yazdığınız bu yetişkin kahramanımızın neyi oluyor? (Annesi, babası, kardeşi, halası, amcası, v.b.)
·         Kahramanımızın pastası neli olsun? (çilekli, çikolatalı...)
·         Doğum günü çocuğuna kim bale ayakkabısı hediye etsin? (Lütfen sadece adını yazın.)
·         Bale ayakkabısı hediye eden kişi kahramanımızın neyi oluyor? (Annesi, babası, kardeşi, halası, amcası, v.b.)
·         Doğum günü partisine kimler davetli? (Lütfen en fazla 5 kişinin sadece ismini yazın.)
 
Önemli !
 
Size özel çalışıldığı için min.3 iş gününde teslimatı yapılmaktadır.
İsme özel ürünler İADE ALINMAZ.
İsme özel ürünler KAPIDA ÖDEME ile teslim edilmez.
Teslimat Bilgileri

Ürün Size Ne zaman ulaşır ?

* Ürün ne zaman hazır olacak?
Sipariş ettiğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir.
Hazırlama süreci gerektiren isme özel baskılı-nakışlı kişiye özel hazırlanan ürünler en erken ertesi iş günü kargoya verilir. Diğer ürünler aynı gün kargoya verilmek üzere hazır bulunmaktadır. Bu koşullar; siparişinizin 14:00'e dek tamamlanması durumunda geçerlidir. 14:00 sonrası tamamladığınız siparişleriniz ertesi işgününde değerlendirmeye alınır. 
Ürün açıklamasında kargo teslim süresi ile ilgili bir açıklama yoksa, ürünü sipariş etmeden önce telefonla veya mail ile bilgi alabilirsiniz. 
Siparişiniz ürün hazırlığından sonra kargoya/ kuryeye teslim edilir, ürünün size ulaşma süresi , seçtiğiniz teslimat adresine göre değişiklik gösterecektir.

* Ürününüzün kargo ile teslimatını seçebilirsiniz?
* Ürününüzün İstanbul içi kurye ile elden teslimatını isteyebilirsiniz ?

Kargo ile Teslim Edilecek Siparişler
Hafta içi günlerde saat 14:00'e dek geçilen aynı gün kargo ürünler, aynı gün kargoya verilir ve ürününüz kargo firmasının teslim süresine göre adrese ulaşır. Kargo firmaları , Cumartesi- Pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat ve ürün kabulü yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler, bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilecektir. 
Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda, içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.firststeps.com.tr sorumlu değildir.

Sitemizden  anlaşmalı olduğumuz UPS ve Sürat Kargo ile teslim edilmek üzere ürün satın alımı yapabilirsiniz. 

Kurye ile Teslim Edilecek Siparişler
Siparişinizin aynı gün teslimatı için; siparişinizi oluşturuken; kurye teslimatına uygun bölge seçimi ile kurye seçeneğini işaretlemelisiniz. 

Sitemizde İstanbul içi 6 ayrı bölge kurye seçimi yaparak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Kurye teslim siparişlerinizde aksaklık yaşanmaması için siparişlerinizin en geç 12:00'e dek tamamlanması gerekir. Saat 14:00'e dek hazırlanan siparişler kuryelerimizle dağıtıma çıkar ve mesai saatleri içinde adrese elden teslim edilebilir.

Şu an için sadece İstanbul "Pendik-Bakırköy" hattında aynı gün kurye teslimatımız bulunmaktadır. Gebze ve Küçükçekmece-Avcılar ve Beylikdüzü günlük kurye teslimatımız dışında yer almaktadır. 

Siparişinizin teslimatı , Cumartesi - Pazar ve resmi tatil günlerinde yapılamamaktadır . 
Aynı gün teslimat ile Cuma 14:00'den sonra ve hafta sonu verilen siparişler,  Pazartesi günü dağıtım programına alınmaktadır.  Lütfen siparişiniz öncesi bu detay bilgiye önem veriniz.

Kurye teslimat bölgeleri :

1. Anadolu yakası 1. Bölge : Ataşehir,Bostancı, Kozyatağı,Erenköy,İçerenköy, Göztepe, Kalamış, Suadiye, Küçüksu, Fenerbahçe, Acıbadem, Üsküdar, Kadıköy, Nakkaştepe

2. Anadolu yakası 2. Bölge : Maltepe, Kartal, Kuleli, Kandilli, Kanlıca , Kavacık , Ümraniye, 

3. Anadolu yakası 3. Bölge : Çekmeköy, Çubuklu, Dudullu, Ferhatpaşa, Kandilli, Kanlıca, Kayışdağı, Pendik, Sarıgazi, Samandıra , Sultançiftliği , Taşdelen , Yakacık, Yenidoğan ... Lütfen dikkat - Bu bölgede Pendik ve Sultançiftliği sonrası teslimatımız bulunmamaktadır. 

3. Avrupa yakası 1. Bölge : Akaretler, Nişantaşı, Etiler, Ulus, Arnavutköy, Beşiktaş, Ortaköy, Taksim, Cihangir, Öağlayan, Okmeydanı, Harbiye, Dolapdere, Fındıklı, Karaköy, Levent, Kasımpaşa, Osmanbey, Şişli, Maçka, Şişhane, Tophane , Teşvikiye

4. Avrupa Yakası 2. Bölge : Maslak, Seyrantepe, Ahırkapı, Bahçekapı, Cağaloğlu, Çemberlitaş, Eminönü, Unkapanı, Sirkeci, Tahtakale Merter, İncirli, Bahçelievler, Bakırköy, Ahırkapı, Aksaray, Beyazıt, Cerrahpaşa, Çapa, Koca Mustafa Paşa, Kumkapı, Laleli, Merter, Topkapı, Rami, Saraçhane, Sütlüce, Topçular, Vefa, Yedikule, Yenikapı, Zeytinburnu, Bahçelievler, Bakırköy , Haznedar, Kazlıçeşme, Kadırga, Karagümrük, Eyüp, Fatih, Bayrampaşa Merkez, Balat, Cibali 

5. Avrupa yakası 3. Bölge : Ataköy, Bağcılar, Şirinevler, Esenler, Florya , Güneşli, Halkalı, İkitelli, İstoç, Kocasinan, Mahmutbey, Sefaköy, Yenibosna , Yeşilköy, Yeşilyurt ... Lütfen dikkat - Bu bölgede Küçükçekmece ve sonrası için Avcılar ve Hadımköy dahil aynı gün kurye tesliatımız bulunmamaktadır. 

Yukarıdaki ilçeler harici emin olamadığınız lokasyonlar için siparişinizi geçmeden telefon numaralarımızdan teyid alabilirsiniz. 


* İstanbul dışı aynı gün teslim seçeneği :

İzmir aynı gün doğum hediyesi hastane adresi teslimatlarımız başlamıştır. Saat 11:00'e dek netleşen hastane teslim doğum hediyeleriniz kurye teslimatı seçilmesi durumunda aynı gün içinde teslim edilir.  İzmir'de sadece hastane teslimatımız bulunmaktadır. 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.