x
Babalar Günü Hediyesi

babam ve ben

Doğduğunuz günden bu yana bütün hayatınızdaki her şeyi siz seçebilirsiniz. Verdiğiniz kararlarla hayatınıza yön verebilirsiniz. Bir tek şeyi seçerken hükümsüz kalırsınız. Anne ve babanız. 
Annenizin koşulsuz sevgisinin yanında, babanızın yüce, korumacı ve cesur aşkı ile harmanlanıp onların geçek anlamda meyvesi olarak hissediyorsanız kendinizi, bilin ki çok şanslısınız. Üstüne üstlük bu şansınızı Babalar Günü’nde dile getirebiliyorsanız, değmeyelim sizin keyfinize.

Babalar günü ne zamandan beri kutlanıyor?
Washington’da yaşayan Sonora Smart Dodd 6. Kardeşini doğurduğu esnada vefat eden annesinin ardından kendisine ve diğer 5 kardeşine annelik eden babasının 5 Haziran’daki doğum gününde, ona özel bir gün armağan etmek ister. Ancak hazırlık çalışmaları uzayınca günler sarkar ve hediye edilecek gün Haziran ayının 3. Pazar gününe kadar ertelenir. İlk kez 19 Haziran Pazar günü babasına atfettiği babasının gününü genele yayar ve Babalar Günü kutlanmaya başlanır. 1966 yılına dek resmi olmadan kutlanan bu gün, o tarihte dönem başkanı tarafından resmiyet kazanır. 1972 yılında ise dönemin başkanı Babalar Günü’nü Amerika’da resmi tatil ilan eder. Bu şekilde dünyaya yayılan Babalar Günü’nü, Türkiye’de kutlama tarihimiz ise 1980’lere dayanıyor.
Günümüze bakacak olursak her yıl Haziran’ın 3. Pazar’ında babalarımızın varlığına teşekkür ediyoruz. Sadece babalarımıza mı? 

Bize ilk göz ağrılarından bile çok önem veren dedelerimiz Babalar Günü kutlamasını en çok hak edenlerden. 
Babalarınıza, dedelerinize bu özel günde onların yüzünü gülümsetecek, onlara ‘iyi ki var’ olduklarını hatırlatacak hediyeler alarak bu güzel günü daha özel kılmak istemez misiniz? Yanıtınız evetse kesinlikle doğru yazıyı okuyorsunuz. 

dedem babam ve ben
Babama, dedeme ne hediye alsam?
First Steps olarak babanıza ve dedenize verdiğiniz değeri biliyoruz, bu yüzden sizlere özel anlamlı ve farklı hediye seçenekleri sunuyoruz. 
Mesela, bütün babalara uyabilecek hele hele bıyıklı babalara tam yakışacak bir hediye ile karşınızdayız.
Bıyık süslemeli şık hediye sepetimizin içine koyduğumuz şık ve sade çerçeve, magnetli kalp resimlik, üzerinde “Mr.” Yazan bıyıklı şapkalı kupa bardak, “Babalar günün kutlu olsun” mesajlı madlen çikolata, “HappyFather’sDay” yazılı kitap ayracını beyaz tüllerle sarıp lacivert, yeşil ve siyah kurdelelerle süslüyoruz. Üstelik bu hediye sepetini toplu halde alabileceğiniz gibi, içindekileri tek tek de alabilir, başka kombinler yaratarak babalar günü hediyesinin en özelini yaratabilirsiniz.
Hayatınızın kahramanı olan bu muhteşem adama yıllarca giyineceği, hiçbir zaman dolabından eksik etmeyeceği bir hediye vermeye ne dersiniz? “My Dad’s My Hero” baskılı baba figürlü penye t-shirt babanızın vazgeçemeyeceği klasikler arasında yerini almaya aday!
Mezuniyetler sadece okullar için geçerli değil ya... Babanızın da babalıktan diplomalı mezun olduğu bir gerçek. Akşamları atıştırmalık bir şeyler istediğinde kullanacağı ahşap kırmızı çerezliğin içine, başında kepiyle mezun olmuş sevimli ayıcık, kalp desenli porselen kupa, “HappyFather’sDay” etiketli madlen çikolatalar ile yapmak çiçek buketini koyuyoruz. Ayrıca sevimli ayıcığın eline “Babalık diploması olsa olsa benim babama yakışır. Babalar Günün Kutlu Olsun” yazılı kırmızı rulo kağıt tutturuyoruz. Sizin başka bir notunuz daha varsa bunu hediye kartına yazarak, kırmızı renkli tüllerle hediye sepeti haline getirdiğimiz setin üzerine yerleştiriyoruz. 
dedem ve ben
Dedenizi unuttuğumuzu sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Şirin Baba konseptli bu hediyeye dedeniz bayılacak. Şirin Dedem etiketli metal kutu içerisine “Benim Dedem” işlemeli el havlusu, mini ayıcık anahtarlık, “Canım Dedem” etiketli madlen çikolatalarla “Babalar Günün Kutlu olsun” etiketli madlen çikolatalar koyuyoruz. Ayrıca First Steps’in dedenize bir de sürprizi var. Kitap okurken, bulmaca çözerken dedenizin sık sık kullanacağı Şirin Dedem kitap ayracını hep sizi ansın diye hediye ediyoruz. Beyaz tüllerle sardığımız bu dopdolu hediye karşınızda dedenizden kocaman bir sarılma garanti! 

Koca yürekli dedenizle bu özel günde tam dede-torun ilişkisine yakışır bir film izlemeye var mısınız? Yeşil hasır sepet içine koyduğumuz bambu havluyu, ‘Babalar günün kutlu olsun’ etiketli Duru Limon sprey kolonyayı, ‘Canım Dedem’ etiketli çikolataları, kalp mumu veee Çağan Irmak’ın dev yapıtı “Dedem’in İnsanlar” film VCD’sini beyaz tüllerle yeşil kurdelelerle sararak sunuyoruz. Her izleyişinizde ayrı bir zevk alacağınız, hayatınızdan kesitlere mutlaka denk geleceğiniz bu şahane baş yapıtı dedenizle izlemenin keyfi ise paha biçilemez. 

Kalbinizin krallarına ne yapsanız az, onlara olan sevginizi hiçbir şeyle ölçemezsiniz ama firststeps.com.tr adresindeki Babalar Günü kategorisinden bulabileceğiniz bin bir çeşit hediye ile bu özel günü unutulmaz kılabilirsiniz.
Unutmayın, eğer babanız, dedeniz sizi seviyorsa siz de buna değersiniz.
Bu güzel günün keyfini çıkarın. Onlarla kocaman güzel bir gün geçirin. Hediyelerimizle onları mutlu etmeyi unutmayın.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İLK BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ FİRST STEPS'TEN ALINIR...
ilk babalar günü hediyesiHangisi daha özel bilemiyoruz...
İlk babalar gününde baba olmak mı, yoksa ona hazırlanan anne olmak mı?
Çok iyi hatırlıyorum, ilk babalar günündeki heyecanımı.
Oğlum Mart doğumlu ve henüz 3 aylıktı. 
Aklıma gelen hiç bir şeyi yeterli bulamadım, hediye olarak sunmak için.
Bir sürü ufak sürpriz hazırladım. Mini bir tatil- bir akşam konaklamalı Heybeliada turu- , fotoğraflı ve mesajlı kişiye özel hediyeler- hatırladığım kadarıyla içinde kupa bardak, mouse pad ve çikolata vardı-,  esprili tshirt, oğlum için esprili bebek badisi ve bir babalar ve oğulları kitabı.
Bu bizim için bir ilkti. İlk defa babalar günü kutluyorduk, oğlumuz da bol bol ağlayarak minik partimize renk katıyordu. :)
Üzerinden yıllar geçti, artık oğlum kendi hediyelerini kendisi seçiyor babasına, hatta büyük kısmını harçlıklarından karşılıyor. Kocaman öptü mü, tüm Dünya fıldır fıldır dönmeye başlıyor bizim için. Her babalar ve anneler günü daha  tatlı oluyor sanki. 
Ama ilk babalar gününü de, heyecanla toparladığım hediyelerimizi de hiç unutmuyoruz. Halen kullanıyor babamız.
Bu heyecanı yakınen bildiğimden, arkadaşlarım da aynı heyecanı yaşadığından ve işimiz bu olduğundan(!) bana bol bol sorulduğundan biliyorum, ilk babalar günü en özelidir. Bu heyecanla, babalar gününe, taze babalar için daha bir özel hazırlanırım. Hem hediye sepetleri hazırlarım, hem de mini mini hediyeler eklerim ürünler altına. İsteyen hazır sepetlerden alsın, isteyen minik hediyelerimizle hediyesine coşku katsın diye.
Bizim ilk heyecanı yaşadığımız günlere göre hediye sektörü çok gelişti elbette, çok çeşidi çok uygun fiyatlara edinebilmek mümkün son günlerde. Merak bu olunca, ne var ne yok herşeyi sunmak istiyorum yeni annelere. İlk babalar günü için neredeyse en geniş ürün yelpazesine sitemizden ulaşabilirsiniz, iddialıyım. :)
İşte bu titizlenmemden dolayı, İlk babalar gününde ne hediye alsam diye düşünüyorsanız, nacizane aşağıdaki tavsiyelere göz atın derim.
Emin olun yıllarca kullanılacak ve gülümsetecek hediyeler olacak.
1. İlk Babalar günü hediyesi olarak, bebeğinize alacağınız esprili bir badiyi ona giydirin ve babalar günü sabahında babaya "Günaydın" demeyi bu şirin giysi ile yapın. Sitemizde mesajı ile muzurundan, kabadayısına, çok bilmişinden, komiğine bir çok bebek badisi seçeneği bulabilirsiniz. Ayrıca duruma çok uygun önlüklerle de kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. İlgili kategori için linki tıklayabilirsiniz.
2. Diyelim ki; eşinize çok istediği bir gömlek, tshirt yada ayakkabı almayı tercih ettiniz, yada çok gitmek istediği bir konser yada tiyatro oyunu için bilet aldınız, mutlaka içine bugünden hatıra minik bir hediye ekleyin deriz. Kitap ayracı, magnet, resimlik, mini ataç-kırtasiye kutusu vb ile ilk hediyeniz yıllar sonra bile anımsansın. Babalar gününe özel mini hediyeliklerimiz için linkten faydalanarak inceleme yapabilirsiniz.
3. Belki zamanınız dar, ya da olmaz ama son güne kaldınız. Veya işi bilene bırakalım istediniz. En ince detaylarına dek düşünerek hazırladığımız babalar günü hediye sepetleri ile eşinizi bu en özel günde mutlu edeceksiniz, emin olabilirsiniz. Bizim severek hazırladığımız hediye sepetlerimiz için buradan inceleme yapabilirsiniz.
4. Ve hediyenin en özeli, bebeğinizin ismi, mesajı ve hatta resmi ile hazırlanacak kişiye özel hediyeler. Bebeğinizin ve eşinizin resmi ile hazırlanacak kupa bardak ve çikolatalar, yıllardır hiç eskimeyen, hep senelerce en severek kullanılan hediyeler, emin olabilirsiniz. Üstelik bu yıl artık babalarımızın kupalarını biz basalım dedik ve bünyemize kupa baskı makinemizi dahil ettik. Artık en özenli ve kaliteli baskılı porselen kupalar, mini hediyeleri ile en hızlı hali ile de sunuluyor. Babaya kişiye özel hediye kategorimizden, bu özel fiyatlı ürüne de ulaşabilirsiniz.
Hediyeniz ne olursa olsun, süt kokan bebeğinizin, henüz şaşkın babanızın ve ilk babalar gününüzün tadını çıkarın derim.
Mutlu, aydınlık bir hayatın ilk günlerini yaşayan bebeğinizin, ilk kahramanı babasını şımartmanın, mutlu etmenin tam zamanı.
İlk babalar gününüz şimdiden kutlu olsun!
Ekin Bebe Ürünleri- Yurdagül Kaya

Giriş Yap

Lütfen bir giriş yöntemi seçiniz

veya Hesabınız ile Giriş Yapın

Hesabınız yok mu ?
Hesap Oluşturun
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Şifrenizi Yenileyin
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.