x
Toptan Satış

Toptan Bebe Tekstili Satışı Başlıyoorr...

Türkiye'nin her yerine toptan bebe tekstili satışını başlatıyoruz.

First steps markasına özel baskılı battaniye, hastane çıkış set, tulum ve bebek badilerini çok özel fiyatlarla, ister orjinal hali ile ister kendinize özel tasarımlarla toptan satın alabilirsiniz.

Baskısız penye ürünlerimize, markanıza veya logonuza özel çalışmalar yaptırabilirsiniz.

* Firmanıza özel tekstil ürünleri ile bir kurumsal bebek sepeti arayışında mısınız? Artık firmanızın logosu ve tebrik mesajını içeren bir hastane çıkış set hayal değil. Ortalama ayda 20 adet ve üzeri yeni bebek sepetine ihtiyacınız oluyorsa, yıllık anlaşma yaparak siz de bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

* Belki de yenidoğan ünitesi olan bir hastanesiniz. Ve kurumunuzda doğan bebeklere kendi logonuzu içeren ve kurumunuzu temsil edilebilecek kalitede hastane çıkış setleri giydirmek istiyorsunuz. Yine doğru adrestesiniz. Türkiye'nin her yerine bu hizmeti vermeye başlıyoruz. 

* Belki de bir hediye firmasısınız yada özel bir bebek butiğiniz var ve kalitesine güvenebileceğiniz toptan ürün arayışındasınız. 25 adet ve üzeri ise siparişiniz, toptan fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. 100 adet ve üzeri ise alabileceğiniz miktar, size özel imalatları bile zorlayabilirsiniz.

Düşük minimum imalat adetleri, hızlı ve kaliteli hizmet ile bebek hediyesinde olduğu gibi, bebek tekstilinde de en doğru ve güvenilir adres olmaya devam edeceğiz. Markanıza özel imalatlar için  büyük paralar harcamanıza aylarca beklemenize gerek yok artık.

Biz bunu sizin için kurguladık.

Türkiye'nin neresinden olursanız olun, lütfen detay bilgi için bizi aramaktan çekinmeyin.

Bebe Tekstili Toptanda NELER YAPIYORUZ?

* Hastane Çıkış Set ... Patikli pantalon, üst zıbın, önlük, bere ve eldivenden oluşan 5 parça hastane çıkış set. İsteğe göre sete, tulum, badi ve çorap da ilave edilerek parça sayısı arttırılır.

* Pijama Set ... Pantalon ve üst zıbından oluşan 2 parça set

* Yelek  ... Çıtçıtlı penye yelek

* Çamaşır set ... külot ve atletten oluşan 2 parça set

* Bebek Badi 

* Kurulama Havlusu 

* Bebek Battaniye 

* Nohut ( Topitos ) Battaniye 

* Peluş - nohut battaniye

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hastanelere özel logolu hastane çıkış setleri...

Hastanelere özel logolu hastane çıkış setlerimiz satışta.

Yenidoğan bebek servislerinde, hastanesinde dünyaya gelen bebeklere, kendi kurum logo nakışı yada baskısı ile kurumsal hastane çıkış setleri giydirmek isteyen doğum klinikleri ve özel yada devlet hastaneleri için yeni ürünlerimiz hazır.

Bünyeniz doğumhanelerinde dünyaya gelen bebeklere, hastaneniz içinde geçridiği ilk iki günde, hastaneniz logolu tulum-bere-eldiven set veya hastane çıkış set giydirmeye, taburcu olurken hastaneniz battaniyesi hediye etmeye ve logolu ürünlerinizle dolu bir hediye sepeti sunmaya ne dersiniz?

Tüm kurumsal kimlikli hastanelerin defalarca bu konuyu gündeme aldığını ve yüksek adetler nedeniyle çekimser kaldığını biliyoruz.  

Bize gelen taleplerden yola çıkarak, çalıştık ve sonunda istenilenin çok üzerinde sonuçlar çıkarmayı başardık. hastaneniz logolu bebe giysileri için artık adetleri 50 adetlere, teslim süresini ise 1 haftaya kadar düşürdük. Hasta sayınız ve doğum ziyaretçiniz kaç adetlerde olursa olsun, size özel üretimler istemek artık hayal değil.

Hastane logolu bebek tekstilinde neler mi yapıyoruz?

Bir bebeği battaniyesinden, çorabına giydirebilecek her şeyi firmanız logolu ile sunmak mümkün. Sizler de bütçenize göre, ister tek tek, ister set halinde talep edebilirsiniz. İster bebeklere hastanenizdeyken giydirebilir, ister taburcu olurken hediye edip aylarca severek kullanılmasını ve reklamlarınıza aracı olmasını sağlayabilirsiniz.

Body

Tulum

4 parça hastane çıkış - patikli pantalon-üst zıbın-bere ve eldiven

Penye ve peluş battaniye

Müslin

Bez çanta

Bu ürünleri tek tek temin edebileceğiniz gibi, bebek bezi, firmanız logolu kupa bardak ve çikolata, oyuncak vb. ilavesi ile hastanenize özel hediye sepeti ve kutularla kurumsal hediye olarak da dağıtabilirsiniz.

Logolu bebe tekstili çalışmalarımıza dair ürünlerimizi ve deaty bilgileri linkten inceleyebilirsiniz.

En kıymetlimiz bebeklerimizin gözünün içine baktığımız, ailemize coşku getiren ilk günlerde firma tanıtımınızı yapmanın en doğru yolu bu logolu hastane çıkış setleri.

Emin olun, firmanız için de en etkili reklam şekli.

Siz de hastaneniz için logolu bebe giyimi yaptırmak isterseniz, toptansatis@firststeps.com.tr  adresinden bizimle iletişime geçebilir veya telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Saygıyla,

Kurumsal hediyeler markası ile, First steps güvencesi ile 

Ekin bebe Ürünleri Ltd. Şti.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hastanelere özel logolu hastane tekstili...

Giriş Yap

Lütfen bir giriş yöntemi seçiniz

veya Hesabınız ile Giriş Yapın

Hesabınız yok mu ?
Hesap Oluşturun
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Şifrenizi Yenileyin
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.