x
Sevgiyle Hazırlanan Bez Bebekler, butik hediyede uzman First Steps'te. 15.06.2014

First Steps'e özel üretilen bez bebeklerimiz satışta.

El emeği göz nuru, pamuklu kumaştan çalışılan sağlıklı bez bebeklerimizi ister hediye sepetlerimiz içinde, ister tek olarak edinebilirsiniz.
Doğum hediyeleri, bu bez bebeklerle çok daha sevimli ve kullanışlı.
Boy boy , desen desen, hem kız, hem erkek, sadece pembe ve mavi değil, çıtır kumaşlarla üretilen capcanlı bebeklerimizi sizler de çok seveceksiniz.
Bez bebeklerimizi ister hediye sepetlerimize ve kutularımıza heyecan katmak için edinin, ister tek başına hediye etmek için. İster mini boylarından edinin hatta bebek şekeri olarak kullanın. İster büyük boylarından edinin bebeğinizin vazgeçilmez , sağlıklı uyku arkadaşı olsunlar.
Biz bu ürünleri çok uzun zamandır hayal ediyorduk , emek verdik, şimdi bizimle birlikteler.
Üstelik stoğumuzdalar, beklemeden aynı gün kargoya verilebiliyorlar.

Peki bez bebek nedir? Neden bez bebek?
İsminden anlaşılacağı gibi bezden yapılmış olan, dışı pamuklu kumaştan, iç dolgusu pamuk, elyaf yada sünger gibi yumuşak bir madde ile yapılan oyuncak bebek türü. Daha çok çocukluğumuzu hatırlatan, eskilerden hep güzel ve saf günlerimizi, tertemiz hatırlatan
, kalemle, düğme ve boncuklarla yada dikiş vuruşlarıyla yüz ve vücut hatlarının belirlenebildiği bu yumuşacık oyuncakların belki de en önemli özelliği ise elde özenle tek tek hazırlanmaları.
Bebeğiniz de annesi,teyzesi, halası hatta büyükannesi gibi bez oyuncaklarla oynayıp, onlarla büyüsün. Kirlendikçe yıkayın, eskiyene dek seve seve kullanın, sonra da bebeğinizin hatıra valizine ekleyin, torunlara saklayın.
Sağlıklı bez oyuncakları Türkiye'de işinin uzmanı ablamıza emanet ettik. Biz hayal ediyoruz, o ustalıkla , sevgiyle tek tek şekil veriyor. %100 yerli ve handmade üretim.
Daha ne demeli? Hayaldi gerçek oldu !

 

Giriş Yap

Lütfen bir giriş yöntemi seçiniz

veya Hesabınız ile Giriş Yapın

Hesabınız yok mu ?
Hesap Oluşturun
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Şifrenizi Yenileyin
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.