x
Kurumlara Özel Hediye Önerilerimiz

Kurumlara özel personel hediyeleri için en doğru adrestesiniz.

2008 yılında kurumsal bebek hediyeleri ile başladığımız kurumsal çözüm ortaklığına, yine kurumsal müşterilerimizin isteği ile evlilik, geçmiş olsun, terfi ve teşekkür için hazırlanan personele hediyeleri yanısıra az adetli logolu promosyonla devam etmekteyiz.

Ürün sayımız, müşterilerimizin yönlendirmesi ile her geçen gün artmaktadır. Referanslarımızı linkten inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Hediye Seçenekleri olarak neler yapıyoruz?

1. Kurumsal bebek hediyeleri, hediye sepetleri ... Firmaların personellerine, müşterilerine ve tedarikçilerine, onların en özel anlarında, bebeklerinin doğumunda gönderilmesi için, kurumsal bebek hediyeleri ve hediye sepetleri hazırlıyoruz.

Sitemizde bulunan kurumsal hediyelerden zevkinize ve bütçenize uygun olanı seçebileceğiniz gibi, 6 adet/ay üzeri talepleriniz için, bizimle iletişime geçip, firmanıza özel teklifler hazırlamamızı isteyebilirsiniz. Firmanıza özel hazırlanacak kurumsal bebek paketlerinde, sipariş hacminizle bağlantılı olarak, logonuza özel kutu, tekstil üretimi, çikolata ve kurdele imalatı yapılabilir.

Kurumsal bebek hediyelerimiz aynı gün kargo-kuryeye teslim edilir. Henüz hastaneden taburcu olmadan, odanın baş köşesinde firmanıza yakışan, sizi temsil eden hediyelerle sizin için önemli olanların yanında olun.

Kurumsal bebek hediyelerimiz, bütçenize ve ihtiyacınıza göre çeşit çeşit hazırlanabilir. Bebek bezi, bebek tekstili, bebek kozmetiği, bebek oyuncaklarından beğendikleriniz, sepet veya kutu içine eklenir, tüllenerek en gösterişli hali ile sunuma hazırlanır. Ayrıca bebek bezleri bebek bezi pastası formuna getirilir ve bebek hediyelikleri ile zenginleştirilir. Yine bebek buketleri de kurumsal bebek sepetlerimizde ve paketlerimizde zenginleştirmek için kullandığımız ürünlerden.

Kurumsal bebek hediyelerimizde, bebek tekstili olarak markamıza özel üretilen bebe sağlığına uygun, %100 pamuk, su bazlı baskı uygulanmış, çıtçıt ve düğme çekme ve kopma testlerine tabii tutulmuş First Steps markalı hastane çıkış setleri, battaniyeler kullanıyoruz.

Bebe şampuanı, pişik kremi, bebe yağı ve ıslak mendil gibi bebek kozmetiği ile biberon, emzik gibi beslenme ve bebek ihtiyaç ürünlerinde, sektörünün lideri, Chicco'yu tercih ediyoruz.

Bebek bezi pastalarımızda ve hediye sepetlerimizde yer alan bebek bezlerinde, bebek bezi markası olarak Prima kullanmaktayız.

Sepetlerimizde bulunan oyuncaklarda, pamuklu kumaşlardan el emeği ile üretilmiş sağlıklı bez oyuncaklara ağırlık veriyoruz.

Ve bebek çikolatasında, el değmeden etiketlediğimiz Pelit madlenler kullanıyoruz.

kurumsal bebek hediyelikleri Kurumsal sepet ve paketlerimizde kullandığımız hasır sepetlerimiz, karton bebek kutularımız ise kendi atelyemizde, yurtiçinde üretilmektedir.

Tüm ürünlerimiz stokludur, bizim için üretilen standart ürünlerdir. Bu nedenle, uzun soluklu kurumsal anlaşmalara imza atıp, her seferinde ilk günkü kalite ve standartta ürün gönderimi yapabilmekteyiz. Kendi atelyelerimizde üretim gücüne sahip olduğumuzdan, sizin için hazırlanan sepetlerde, yüksek adetlere ve maliyetlere katlanmadan, firmanıza özel kurumsal logolu hediyelikler kullanabiliyoruz. Yine üretim gücü elimizde olduğundan, fiyat dalgalanmalarından minimum etkileniyoruz ve müşterilerimize uzun dönemler en uygun fiyatlarla hizmet sunabiliyoruz.

Yüksek sipariş hacmimiz nedeniyle kurye ve kargo dağıtım ağımız oldukça geniş ve uygun maliyetli. İstanbul içi büyük lokasyonda, sepetleriniz siparişinizle aynı gün adrese elden teslim edilebiliyor.

Ve tüm Türkiye için aynı gün kargo teslimi yapılabiliyor.  

Kurumsal müşterilerimizle, kurumsal hediye sepeti anlaşmalarımızı, aksi istenmedikçe, teslim dahil fiyatlandırıyoruz. 

Aynı gün teslim edilen gösterişli bebek hediye sepetlerimiz, bebek bezi pastalarımız, bebek buketlerimiz ve bebek çikolatalarımızla hediyeniz çok daha etkili sonuçlar veriyor, emin olabilirsiniz.

Peki NEDEN, çiçek değil de HEDİYE SEPETİ ?

Biz 2007 yılından beri hediye sepetleri hazırlıyoruz ancak bir çok kişi için, hediyenin bu hali oldukça yeni. Biz bu işe neden gönüllü olduğumuzu, senelerdir anlattığımız gibi tekrar dile getirelim müsaadenizle burada.

kurumsal doğum hediyesiSenelerdir alışık olduğumuz gibi, çiçek sepeti yerine hediye sepeti almanız için nedenler oldukça fazla.

Haklısınız, çiçekler oldukça zariftir. Görünümü ile, kokusu ile hem vereni, hem de kabul edeni, çok mutlu eder.

Ancak kokusu ve polenleri nedeni ile alerjik de olabilirler. Bebekler için ve hastaneler için pek de uygun değildirler. Bu nedenle hastane odalarına kabul edilemezler.  Koridorda yada çiçek odasında eve gitmeyi beklerler. Çoğu zaman da eve gitme vakti geldiğinde solmuş olurlar, albenilerini kaybetmişlerdir. Bazen eve gidebilen, sadece saksı olur. Bazen taşımak zordur, üzerindeki el yazımı hediye kartları toplanır ve caaanım çiçekler tamamıyla hastanede bırakılır.

Günün sonunda sevilenlere hediye gönderilmiştir, çiçeği değil ama hediye kartını ve haberini alan yenidoğan ailesi sevinmiştir, duygulanmıştır ama hediyenin keyfi çıkarılamamıştır. 

Hediyeyi gönderenin hediyesi, baş köşede sergilenememiştir. 

Bir süre kartlar saklanır, bazen bebek albümünün içine eklenir. Şansı varsa, seneler sonra tekrar karta rastlanır, okunmaya çalışılır ve gülümsenir. Gelen çiçek pek hatırlanmaz, saksı yada sepeti bir süre evin girişinde kullanılmıştır, sonra da bizlere veda etmiştir.

İşte bu nedenle hediye sepeti hazırlıyoruz. Ve kurumsal hediye sepetleri hazırlamak istiyoruz.

Çünkü hediye sepetlerimiz içindeki her ürün, bebek ve ailesi tarafından kullanılabilir ürünlerdir. Bebek pakedi içindeki her ürün, ayrı ayrı veya birlikte uzun süre kullanılabilir. Böylece hediyeniz de defalarca kullanılır, her defasında gülümsenerek hatırlanır. 

Sunumları ile çiçek kadar zarif olan bebek hediye sepetlerimiz, çeşit çeşit sunumları ile şaşırtıcıdır. Hediye sepetleri, kutular, bebek bezi pastaları, bebek buketleri ve hatta firmanıza ve de bebek ismine özel kurumsal bebek hediyelikleri ile, hem aile hem bebek sevildiğini hisseder. Üstelik istenirse, kurumsal bebek hediyelerimize, kullanışlı ürünler yanısıra, kuru çiçekler ve mis kokulu lavanta keseleri yada koku yastıkları ve kokulu taşlar ekleyerek hafif hafif kokmalarını da sağlıyoruz. 

Hediye sunumları da, hediyenin içeriği kadar özenlidir. Kurumsal bebek hediyelerimiz, mutlaka tüllenmiş, kaliteli ve özel kurdele ve rafyalarla süslenmiş, -ürün ve teslim şekli müsaitse- balon ilavesi ile, özel tasarım hediye kartlarımız üzerinde, bilgisayar çıktısı ile hediye notu eklenmiş ve irsaliyesi ile eksiksiz teslim edilir.  

Kısacası hediyeniz en baş köşede, size yakışır sunumu ile tam zamanında yerini alır ve gururla sergilenir. Hediyeniz ilk günden itibaren severek kullanılır.

Kurumsal anlaşmalı şirketlerimizin bebek doğum hediyelerinin, kendilerine ulaştığında, onları ne kadar mutlu ettiğini, İnsan Kaynakları departmanlarının teşekkür aldığını ve hediyelerinin mutlu etmesinden kaynaklanan mutluluklarını biliyoruz.

Yıllardır bunun en yakın tanığı olmaktan dolayı işimizle, hediyelerimizle gurur duyuyoruz. 

Henüz personeliniz, müşterileriniz ve tedarikçileriniz için hem çok estetik ve ekonomik, hem de sizi temsil edebilecek hediye arayışlarına girmediyseniz, öncelikle bir tık, sonrasında bir telefon uzaklığındayız. Unutmayın, hediyeniz sizi yansıtır. Kurumsal hediyelerimizle, kurumsal kimliğinizi güçlendirin. 

Sizi de kurumsal müşterilerimiz arasında görmek, bizi onurlandırır.

Tüm bebek hediyelerimizi incelemek için linkten faydalanabilirsiniz.

Kurumsal Bebek Pakedi Alternatifleri

1.a. Bebek Hediye Sepetleri

Bebek ve ailesi tarafından uzun süre bebek odasında kullanılabilecek hasır sepet, karton kutu yada sepetler içine yenidoğan ve ailesinin severek kullanacağı ve ihtiyacı olan bebek tekstili, bebek kozmetiği, oyuncak, resim çerçevesi, günce, ninni cdsi, biblo, kumbara ve anahtarlık gibi bebek hediyeliklerinden oluşan ürünler eklenir ve tüllenerek hediye sepeti formuna getirilir.

First Steps Bebek hediye sepetlerimizde kullanılan sepet ve kutular, yurt içinde kendi atelyelerimizde bize özel üretilmektedir. Kutularımız, sert karton hammaddesi ile dayanıklı ve sağlığa uygundur. Hasır sepetlerimiz, Anadolu el emeği ile yerel üreticiye ördürülür ve boyama işlemleri ile bitmiş ürün halini alır. Sepet iç örtüleri tekstil atelyemizde, siparişlere özel üretilir.First Steps

Bize özel üretilen tüm hasır sepet ve kutularımızı kendi hediyelerinizi kendiniz oluşturmak arzusundaysanız, yada tek tek ürün satın almak istiyorsanız sitemizden boş olarak da temin edebilirsiniz. Kurumsal bebek hediye sepetleri sunduğumuz kurumsal müşterilerimiz yanısıra, hediye işi yapan diğer hediye firmalarına, kurabiye, sabun ve çikolata mağazalarına da, logolu -firmaya özel yada stoklarımızdan tekli adetlerde kutu temini yapmaktayız. Markamıza özel üretilen tüm boş hediye kutularımıza linkten ulaşabilirsiniz.

Sepetlerimizin içinde kullanılan bebek tekstili ürünleri, markamıza özel üretilen First Steps markalı battaniye ve hastane çıkış setleridir.

First Steps %100 pamuk 30/1 veya 40/1 kumaşlarla üretilen bebek tekstili ürünlerimizde, su bazlı bebek sağlığına uygun baskı uygulaması yapılmaktadır.

Dikiş tekniği olarak uygun vuruş sayısına dikkat edilmekte, kalite kontrol aşamasında da ürünler, çıtçıt ve düğme için çekme ve kopma testlerine tabii tutularak paketlemeye geçilmektedir.

First Steps First Steps markalı ürünlerimizi diğer hediye firmaları, Anadolu bebe mağazaları için, boyutlarına özel şık karton kutuları içinde tek tek de satışa sunmaktayız. Linkten ürün ve baskı çeşitlerimizi inceleyebilir, toptan alımlar için iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca toptan satış sayfamızdan 5 adet ve üzeri alımlar için özel uygulanacak fiyatları da inceleyebilirsiniz.

Kurumsal bebek sepetleri konusunda anlaşmalı olduğumuz firmaların hediye sepetlerinde, First Steps markalı bebe tekstilinden tercihleri olan baskı öngörülerek çalışılır. Yıllık alım adetlerinin uygun olması durumunda, firmalara özel baskı uygulaması da yapılabilir. Aylık alım adedinizin 40-50 adetleri bulması durumunda, firmanıza özel logolu bebek tekstili için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

First Steps Ayrıca hastanelere ve belediyelere özel logolu bebek hastane çıkış setleri ve logolu hastane tekstili imalatı da yapılmaktadır. Logonuza özel hastane tekstili ürünlerimizi de linkten izleyebilir, alternatif ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.   

Kurumsal bebek sepetlerinde, firmaların tercihi doğrultusunda bebek hediyelikleri, tekstili yanısıra bebek bezi ilavesi de istenebilir. Tüm hediye sepetlerimizde Prima bebek bezi kullanılmaktadır. Bu markayı, kendi bebeklerimizde de bu markayı tercih ettiğimiz için kullanıyoruz, sponsorumuz olduğu için değil. 

First Steps Ayrıca bebek paketlerimizde kurumsal çizgiyi en tatlı hali ile sunabilmek için firmalara özel tebrik mesajlı ve logolu çikolatalara yer veriyoruz. Bu çikolata çalışmalarında, Pelit marka çikolatalara el değmeden etiketleme ve süsleme çalışması yapılarak yer verilmektedir. Kendimiz ve çocuklarımız için Pelit çikolataları tercih ettiğimiz için bu markayı sepetlerimizde kullanmaktan çekinmiyoruz. Logolu çikolataları bebek ve evlilik sepetlerimizde kullanmamızı isteyen kurumsal müşterilerimiz, bayram, yılbaşı ve kuruluş yıldönümleri, fuar ve lansman çalışmalarında da en tatlı logolu promosyon olarak da tercih ediyorlar. 

Kurumsal bebek pakedi çalışmalarımızda, müşterimizin bebek kozmetiği ve beslenme ihtiyaçlarına da yer verilmesini de istemesi durumunda ise tercih ettiğimiz marka Chicco. Bebek paketlerimizde müşterimiz özel bir istekte bulunmadıkça, Chicco biberon, emzik, sünger, tarak-fırça, şampuan, pudra, pişik kremi vb. ürünlere yer veriyoruz. Tıpkı kendi bebeklerimiz için de markayı tercih ettiğimiz gibi. 

First Steps  Kurumsal bebek paketlerimizde, bebeklerimiz için en sağlıklı, en doğru markalara yer verirken, bebek pakedinin butik sunumuna, özenli olmasına da önem veriyoruz. Hediyenin ruhu olmalı değil mi? Bebek hediyelerimizde kullanılmak üzere, el yapımı bebeklere, mini aksesuarlara en baş rolü bırakarak, hem sağlıktan ödün vermiyor, hem de ev hanımlarına gelir yaratmaya aracılık etmiş oluyoruz. Markamıza özel üretilen, hep stoklu olan bez bebeklerimiz ve oyuncaklarımızla, butik bebek aksesuarlarını ister hediye sepetleri içinde, ister tek başına, ister bebek şekeri sunumları ile kurumsal firmalarımıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Tamamı el emeği göz nuru, pamuklu yada keçe kumaştan, sağlıklı minik objelerle hediyeleriniz çok daha anlamlı, çok daha etkili hale geliyor. 

1.b. Bebek Bezi Pastaları

First Steps Bebek bezi pastası, bebek bezlerinin tek tek sarılıp, bir araya getirilmesi ve pasta formu verilmesi ile oluşur. Yenidoğan ve ailesine en çok kullanılacak hediyeyi, en keyifli tasarımlarla sunmak için ideal bir bebek hediyesi formudur.

Bebek bezi pastalarında bebek bezi yanısıra aynı bebek paketlerinde olduğu gibi, bebek için kullanışlı bebek tekstili, oyuncak, bebe şampuanı, pudra vb. gibi bebe kozmetiği, bebek ayakkabıları ve çoraplar ile bebek bibloları ve çikolata, şekerleme, lavanta ve koku keseleri gibi minik hediyelikler de bulunabilir. 

Web sitemizde bulunan bebek bezi pastalarında Prima bebek bezi kullanılmaktadır.

First Steps İsteğe göre bir pasta tabanına yada platforma oturtulan bebek bezi pastası, tek katlı ve 2 katlı olabileceği gibi, 3 katlı bile yapılabilir. Ve istenen hediye ile sarılarak gösterişli bir hediye sunumu yaratılır.

First Steps Bebek bezi pastaları, kurumsal müşterilerimizin de en rağbet ettiği bebek hediyesi çeşitlerinden. İşçilik yoğun bu hediye çeşidi, gösterişli olduğu kadar da ekonomik hediyelerden. İçerikleri ile mavi yakalı, estetik sunumu ile de beyaz yakalı personele de hitap eden bebek bezi pastaları, ilk 500'deki sanayi ağırlıklı müşterilerimizin de  göz bebeği. Perakende satışa açık tüm bebek bezi pastası çeşitlerimiz için linkten faydalanabilirsiniz. Şirketinize özel çözümler için, bizimle kurumsalsatis@firststeps.com.tr mail adresimizden veya telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. 

İster sepet formunda, ister kapalı kutuda sunulsun, ister bebek hediye sepeti, ister bebek ikramı yada bebek bezi pastası olsun, tüm bebek hediyelerimizi mutlaka tülleyerek, gösterişli kurdele ve doğal rafyalarla süsleyerek, elden teslim durumunda mümkünse, balon ilavesi ile servis ediyoruz.

Tülleme sırasında isteğe bağlı olarak, krem-mavi-pembe yada beyaz renkte, ama mutlaka kristal tül, en gösterişli hali ile kullanılır. Aksi belirtilmedikçe, First Steps logolu kurdelerle ve hediye kartları ile sepet, kurumsal kimliği ile sunulur. Kargo gönderimleri, firmamız logolu, hediyenin ölçüsüne uygun kolilerde, lüks pelur kağıtlarla desteklenerek yapılır. Alım kapasitesinin uygun olması durumunda firmaya özel logolu kurdele ve koli imalatı da yapılabilir.

Kurumsal hediye paketleri, kurumsal müşterilerimizi temsil edebilecek detaylara özen gösterilerek, standart hizmet anlayışı ile her zaman aynı kalitede ve hızda sunulmaktadır.

Hediyeniz sizi yansıtır. Hediye vermek ciddi bir iştir, kurumsal hediye vermek daha da ciddiyet gerektirir.

2007 yılından beri tek hayalimiz, halen tek işimiz HEDİYE. 

Sevdiklerinizi mutlu etmek, sizler için de çalışmak bizi mutlu kılar, geleceğe dair umutlandırır.

Referanslarımız arasında sizleri de görmek bizi onurlandırır.

Saygıyla,

Ekin Bebe Ürünleri ve Hediyelik Eşya San. Tic. Ltd. Şti.

Giriş Yap

Lütfen bir giriş yöntemi seçiniz

veya Hesabınız ile Giriş Yapın

Hesabınız yok mu ?
Hesap Oluşturun
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Şifrenizi Yenileyin
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.