x
Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgiliye hediye, hediyenin en anlamlısıdır herhalde.

sevgiliye-ne-hediye-alinirÖncelikle sevgiliyle ilgili her özel gün, aylar öncesinden ajandalara kaydedilir. Öyle ya, sevgililer günü ve yılbaşı atlanmasa da, doğum günü, yıldönümleri ve hatta ay dönümleri asla riske atılmamalıdır. Günler öncesinden, ne alınacağı ne zaman ve nasıl sunulacağı kararlaştırılmalıdır.

Sevgili hediyenin en etkilisi nasıl olur?

Sevgiliye hediye almak, her aşamasında heyecanlandırır insanı. Alırken için titrer, heyecanlanırsın. Nasıl vereceğini düşünürsün. Eğer elden vermen mümkünse; türlü türlü sürpriz durumlar tasarlarsın. Bakalım beğenecek mi? Ne kadar kullanacak?

Yani öncelikle hediyen, kullanışlı olmalıdır. Ona varlığını, ona olan aşkını her an hissettirebileceğin, her zaman yanında olabilecek bir hediye kurgulamalısın. Şahsi her mekanda kullanabileceği bir hediye olabileceği gibi, bir sürü ufak ve anlamlı hediyenin birleştiği, şık bir sevgiliye hediye sepeti de olabilir. İçinden çıkanları yaşadığı her mekana özenle yerleştiren sevgili, gün boyu aşkınızı görür, gülümser.

Bütçenin tamamını hediyeye vermek istemezsin. Ek sürprizler için fırsat kalmalıdır insana değil mi? Hediyen en güzelinden olduğu gibi, bütçe yormayan cinsten, ekonomik de olmalıdır. 

Ve en önemlisi hediyen, tam zamanında ulaşmalıdır, asla geç kalan hediye için verdiğin zahmeti anlatamazsın. Geç kalan hediye özenilmemiş hediyedir, maalesef ki; resmen 2*2=4...

Bu nedenle hediyeni tam zamanında vermelisin. gerekirse kargo ile, kurye ile ulaştırmalısın, ama tam zamanında.

Bir de hediyenin içinden aşkınıza yakışır, size mutluluk katacak özel çikolatalar, kurabiyeler, şekerlemeler ama ille de tatlılar çıktı mı, değmeyin sevgilinin keyfine.

Çikolata her zaman özeldir. Ama sevgiliye çikolata en özelidir.

Ve ille de sevgili için hazırlanan kişiye özel hediye. En sevdiğiniz resminizle, içinizden gelen mesajla hazırlanan, kullanışlı hediyeler. Tüm gün kullanabileceği içini ısıtacak bir kupa bardak mesela. 

Bu özel dosya başlığı altında, sevgiliye hediye tavsiyelerini paylaşacağız en detaylı haliyle. 

Hayatta ihmale gelmeyecek belki de tek hediye sevgili hediyesidir.

Sevgili hediyelerimizin, kendi sitemizden olduğu gibi, en büyük e-ticaret sitelerinde de satıldığını göreceksiniz. Ürünlerimizi zaten tanıyorsunuz. Sevgili hediyelerini, aracısız en uygun fiyatı ile ve en hızlı kargo ile satın almak için sayfamızı ziyaret ediniz, aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Siz siz olun, özel günlerinizi asla ihmal etmeyin. Aşkınızı minik sürprizlerle canlı tutmayı unutmayın. 

Aşksız gününüz olmasın!

Sevgiyle,

Hayal Panosu markası ile - Ekin Bebe Ürünleri

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEVGİLİYE HEDİYE SEPETİ

Eğer bugüne dek eşinize, sevgilinize, hayat arkadaşınıza, henüz hediye sepeti hediye etmediyseniz, henüz hiç hediye almamış gibisiniz, diyebiliriz, o kadar iddialıyız. Bir hediye sepetinin verdiği mutluluğu hiçbir hediye vermez.

Tüm detayları tek tek düşünülmüş, kutusundan içindekilere aşk kokan, romantizm kokan, kırmızı tüllemesi, özel baskılı kurdeleleri ile sevgi fışkıran bir hediye sepeti ile sevgili, en önce kendini çok özel hissedecek. Sepeti açarken, aşkınızdan gözü dönecek, onurlanacak, mutlu olacak. Ve kesinlikle aşkı tazelenecek.

Odasının, çalışma masasının, çantasında en özel gözün içinden hediyelerinizin çıkmasını, minik sürprizlerle ona günün her saatinde aşkınızı fısıldamak istiyorsanız, en doğru seçenek özenle hazırlanmış bir hediye sepetidir emin olabilirsiniz.

Adeta konuşan sevgili sepetlerimiz içinde, her detay ayrı ayrı düşünüldü. Romantik, kokulu ve dekoratif şekillerde mumlardan, özel tasarım çikolatalara, resim çerçevelerinden, biblolara, yumuk yumuk sevimli ayıcıklardan, sımsıcak tutacak şal ve fularlara, hatta kandillere, kadehlere ve su kürelerine, aşk ve sevgi mesajlı havlulardan, müzik kutularına ve ille de aşk temalı şekerlere, kurabiyelere, hediye sepetlerimizde herşey var. Bol çeşitli hediye sepetlerimizden, sizin ve sevgilinizin tarzına uyan 2-3 adedi mutlaka vardır, emin olabilirsiniz.

Hediye sepetlerimizin içi kadar, kutu ve sepetleri de uzun yıllar kullanılacak kalite ve özendedir. Tamamı atelyelerimizde üretilen kutular, sevgilinizin en çok kullandığı parça olacak göreceksiniz. En kıymetli hediyeleri, belki fotoğrafları, mektupları, hatta aşk mesajlarınızı, minik hatıraları saklayacak en nadide hediye, hediye kutusu yada sepetinin kendisi olacak.

Konsepte göre, kırmızı, mor, beyaz yada pembe tül kullanılarak ambalajlanan hediye sepetiniz, sevgilinizin kucağında ilk yerini aldığında, hediyeniz bu özenli sunumu ile gönülleri baştan fethedecek. Kankaların, en yakın kız akadaşların, kıskanan bakışlarını görür gibiyiz, nazara gelebilirsiniz, söylemedi demeyin!

Hem kendi sayfamızda bulunan, hem de çözüm ortaklarımıza verdiğimiz sevgili hediyelerimizi görünce, tanıyacaksınız. Sayfamızdan aynı gün kargo yapılan tüm sevgili hediyelerimizi ve hediye sepetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sevgiliye hediye seçmek çok zordur, tüm aşkınızı, ilişkinize ve ona verdiğiniz tüm değeri bir çırpıda söyleyivermek istersiniz. Dünyaları sunmak, şaşırtmak, sürprizler yapmak istersiniz. Bu kadar romantik bir Romeo iseniz veya hediyenin en etkilisi benimki olmalı diyorsanız, doğru kombinlenmiş, güvenilir yerden alınmış, en hızlı ve özenli halde teslim edilen bir hediye sepeti, en doğru hediye seçimi olacak, emin olabilirsiniz.

Madem Dünyanız onunla daha güzel, hadi onu şımartın bugün.

Nedensiz, sadece seni seviyorum demek istedim deyin. Bahane olmadan minik bir hediye gönderin.

Göreceksiniz, mutlu ettikçe, mutlu olacaksınız. İlişkiniz tazelenecek, ilk günkü gibi aşkı hissedeceksiniz.

Bitirirken bir iyi niyet temennisi, güzel bir dua gelsin bizden günün şanslılarına, aşkı yakalamışlara.

Aşkınız hep çoğalsın, hep daha mutlu olun!

Sevgiyle,

Hayal Panosu markası ile- Ekin bebe Ürünleri 

 

Giriş Yap

Lütfen bir giriş yöntemi seçiniz

veya Hesabınız ile Giriş Yapın

Hesabınız yok mu ?
Hesap Oluşturun
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Şifrenizi Yenileyin
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.